преглед

Прегледът на честния фокус T25

Казвам се Мигел Караско, това съм аз отдясно с Шон Т веднага след тренировка на Фокус Т25. След като прочетох други рецензии за T25, които бяха доста ужасни продажби, реших да напиша честен отзив за вас. Ще ви кажа кога точно трябва да правите Focus T25 и кога Focus T25 може да не е за вас. Между другото, моля не се стеснявайте и ме добавете във facebook ако искате да говорите с истинско човешко същество за Focus T25! Ще се радвам да отговоря на всички ваши въпроси и дори да ви обучавам на всяка стъпка по пътя на вашето Focus T25 10 седмично пътуване!

Направих два кръга на Focus T25 и знам какво е чудесно за Focus T25 и какво е не толкова добре за Focus T25. Ето защо реших да напиша този преглед на T25. Основната причина, поради която реших да опитам тренировката, беше, че не можех да повярвам, че можете да получите такива резултати, като тренирате само по 25 минути на ден. Звучи невероятно правилно? И аз така мислех.

Какво трябва да знаете, преди да купите Focus T25 навсякъде другаде

Едно нещо никой няма да ви каже, преди да купите Focus T25, избира вашия треньор, преди да купите тренировката Focus T25 е от решаващо значение за вашия успех. Буквално получавам стотици хора седмично да ме питат за съвети, съвети, мотивация и подкрепа, но не мога да им помогна, защото те вече имат съществуващ треньор, който може да не отговаря на техните въпроси.

Виждате ли, Beachbody назначава на случаен принцип всеки, който купува Focus T25 треньор. Някои треньори обаче не реагират или са неактивни. Когато поръчвате Focus T25 от този сайт, ще получите бонус тренировки, плюс ще бъдете добавени към моята безплатна частна група за поддръжка Focus T25 във facebook. Ще получите достъп до мен чрез лично съобщение във facebook и аз ще се уверя, че сте успешни. Поддръжката е всичко, когато става въпрос за домашни тренировки.

Можете да поръчате Focus T25 Challenge Pack за $ 160 направо от този сайт - Поръчайте тук
Не забравяйте, че пакетът Challenge включва чанта Shakeology (30 здравословни ястия) по ваш избор, бонус тренировки и доставка от $ 2, така че това е най-добрата сделка за Focus T25. Той също така включва достъп до Beachbody on Demand за цяла година, така че получавате над 8 000 тренировки, както и T25!

Като алтернатива можете да получите Focus T25 Base Kit за $ 99 - Поръчайте тук - Не включва Shakeology.

ЗАБЕЛЕЖКА: Уверете се, че виждате „Мигел Караско“ като препоръка на вашия треньор. Ако не виждате името ми, натиснете „Изберете друг треньор“, в противен случай ще поръчате от произволен треньор. Ако все още имате проблеми, просто ме добавете и изпратете съобщение във Facebook и ще го променя за вас.

Кога трябва да получите фокус T25

И така, T25 работи ли? Ще бъда честен, Focus T25 ще ви помогне капка тегло бързо, има обаче някои неща, които открих с тренировката, за която трябва да сте наясно!

Първо, ако сте начинаещи до средно напреднали, ще отслабнете много бързо! Ако искате да отслабнете с над 20 килограма, няма по-добър начин от това да правите Focus T25 в продължение на 10 седмици. Никога не съм чувал за програма, при която да сваляте мазнините по-бързо от T25, само за 25 минути на ден. Просто работи!

За начинаещи това може да е идеалната тренировка, защото идва с един от най-добрите модификатори с ниско въздействие! През цялото време можете да гледате Таня, докато тя модифицира всяко движение, за да можете да получите същата тренировка с висока интензивност, с движения с ниско въздействие. Това работи чудесно, ако имате лоши колена или много тегло, за да отслабнете и трябва да започнете от нулата.

Focus T25 е невероятна тренировка ако сте начинаещ, който иска да свали 30 до 50 килограма и не сте тренирали. Това е честната тренировка, която препоръчвам на моите приятели и мои клиенти, ако все още не са направили нещо и искат бързо да отслабнат. Няма по-бърз начин за по-малко време да свалите 30 до 50 килограма.

Когато не трябва да получавате T25

Ако обаче вече сте в посредствена до прилична форма и просто трябва да отслабнете с 10 до 20 килограма и търсите някаква хубава мускулна дефиниция, Focus T25 не е вашата тренировка. Focus T25 е предимно кардио тренировка с някои силови тренировки. Ако искате да свалите последните 10 до 20 паунда, тогава всъщност се нуждаете от P90X3. P90X3 се фокусира повече върху изграждането на мускулите, за да загуби мазнините, което ви придава по-тонизиран, мускулест вид.

Сега, ако напълно мразите Тони Хортън и обичате Шон Т, тогава определено искате да се докоснете до гама серията Focus T25. Серията Gamma добавя много повече тренировки за тежест и сила към вашите 25-минутни тренировки. Ако сте междинен, можете да направите 10-те седмици на Focus T25 Alpha и Beta и след това да преминете към Gamma.

Колко време е Focus T25?

Нека да влезем в някои подробности. Първо, Focus T25 отнема само 25 минути на ден. Целият смисъл на Focus T25 е да натъпчете една тренировка на стойност 25 минути. За да може Шон Т да осъществи това, той трябваше да измисли начин да накара хората да се „фокусират“ за 25 минути. Ето защо програмата се нарича Focus T25. Тази нова тренировъчна програма на Shaun T също е само 5 дни в седмицата. В събота проверявате напредъка си с бърза актуализация на статистиката си, а в неделя правите разтягане. Има незадължителен петък „двойни“, където правите две тренировки в петък. The Преглед на Focus T25 беше необходимо, защото хората продължаваха да задават все повече и повече въпроси за T25. Наистина ли са само 25 минути на ден? ДА!

Какво представлява графикът на Focus T25?

Графикът за тренировки на Focus T25 има две фази. Alpha е първият месец от подготовката на тялото с фон дьо тен. Алфа учи как да работите, да се фокусирате и да движите тялото си. Бета е месец два и всичко за ядрото. Сила на сърцевината, скорост на сърцевината, движения на ядрото.

Както можете да видите по-долу, аз създадох график за тренировка Alpha Phase и за вас. Чувствайте се свободни да кликнете върху изображението по-долу, да отпечатате и да го запазите, докато чакате вашата програма за тренировки Focus T25 да пристигне.

Фазата Focus T25 Beta издига нещата на едно ниво и превръща Focus T25 в Insanity Focus T25. Аз не съм се шегувам. Ако сте завършил INSANITY, можете също да започнете с бета етапа на Focus T25. Ето графика на Focus T25 Beta.

За кого е Focus T25?

Когато писах този преглед на Focus T25, исках да се уверя, че е ясно, че Focus T25 е за онези хора, които търсят резултати от лудостта, но работят само по 25 минути на ден. Той е за всеки. Начинаещи, средно напреднали, напреднали, няма значение дали можете да направите тази тренировка.

Всъщност някой попита по време на чат на живо на Beachbody със Шон Т. „Аз съм 60-годишна баба, която не е във форма. Мога ли да направя Focus T25? " и Шон Т каза абсолютно. Focus T25 има модификатор, така че можете да гледате Таня и да я следвате, а тя ще го държи с ниско въздействие и ще ви вкара в отлична форма и ще постигнете невероятни резултати с T25.

Focus T25 е като лудост?

Focus T25 не е като Insanity. Focus T25 е напълно фокусирана тренировка, при която ще се фокусирате усилено върху определени мускули и части на тялото. Сега, ако питате повече, е ли Focus T25 забавно като Insanity, трябва да кажа, че е по-забавно от Insanity, защото ще се покриете с пот, но в същото време ще трябва да работите само 25 минути. Focus T25 не е лесен, но не е и 60-минутна или 90-минутна тренировка като Insanity или P90X. Ако можете да фокусирате за 25 минути, можете да направите Focus T25

Как мога да купя Focus T25?

Ако искате да получите копие на Focus T25, моля първо да ме добавите във Facebook, за да можем да разговаряме и уверете се, че Focus T25 е точно за вас.

Аз съм сертифициран инструктор по лудост и треньор на Beachbody, за да мога да ви помогна с всяка програма, която сте избрали. Focus T25 се предлага в няколко опции и вие няма да намери Focus T25 никъде другаде. Позволете ми да ви дам трите различни начина, по които можете да закупите Focus T25.

Focus T25 Challenge Pack -> Поръчайте тук: http://bit.ly/miguelt25cp $ 160 Само август ПРОДАЖБА
Спестявате над $ 85 с този пакет в сравнение с закупуването на всеки артикул поотделно.
Пакетът за предизвикателства Focus T25 включва: Алфа, бета фази на тренировката (10 тренировки), Ръководство за бързо стартиране, Ръководство за хранене с готовност, Календар на тренировките, Стреч тренировка, 5-дневен бърз старт, Бонус тренировка за основна скорост, Shakeology и Beachbody на Търсенето, което включва над 8 000 тренировки!

Основен комплект Focus T25 -> Поръчайте тук: http://bit.ly/miguelt25base $ 99
Базовият комплект Focus T25 е като Challenge Pack, НО той не включва Shakeology. Ако не сте наясно с бюджета, определено можете да го закупите, но след като направих Focus T25, трябва да бъда честен и да кажа, че Shakeology ще увеличи резултатите ви с огромен фактор.

Фокус T25 Гама -> Поръчайте тук: http://bit.ly/miguelt25gamma $ 160
Focus T25 Gamma е незадължителен набор от тренировки, който не е част от основната тренировка на Focus T25, но е включен в комплекта Beachbody on Demand. Той е създаден като добавка към Focus T25 за онези хора, които винаги питат „Какво следва“, след като приключат тренировъчна програма. Фокусът на този 20-дневен цикъл е да издълбае чиста мускулатура. Гама тренировките Focus T25 включват: Rip't Up, Extreme Circuit, The Pyramid, PURE GAMMA Calendar и Speed ​​3.0 Workout.

Какви резултати T25 получиха моите претенденти?

Помогнах на над 1000 души да постигнат невероятни резултати с Focus T25, откакто излезе. Ето само един цитат от реален човек, за да можете да решите дали T25 е тренировката за вас.

„Пробвах програмата Insanity миналата зима и тъй като бях доста във форма, ми беше много трудно. В крайна сметка успях да го направя по средата, но след като получих несвързана контузия, трябваше да направя почивка. Бързо напред 15 месеца и около 10 допълнителни килограма, трябваше да направя нещо. Исках програма, която не беше толкова трудна като Insanity. Обичах Shaun T, затова поръчах Focus T25 и го стартирах преди 1 1/2 седмици. Първата седмица спазих свободно 5-дневния план за бързо хранене и в крайна сметка загубих 3 lbs и 6 инча като цяло. Досега тази седмица съм с още 1,6 кг. Намирам тренировките за предизвикателни, но не и невъзможни. Те определено са ЗАБАВЛЕНИ и ви карат да се движите. В моята къща правя тренировки и с двете си деца и те обичат да гледат и понякога се присъединяват. Също така започнах съвсем нова връзка с водата. Пия 80 унции на ден. Надявам се, че моят преглед ще ви помогне да решите дали тази програма е подходяща за вас. " - Даниел Сенес

Мога ли да видя тренировка Focus T25?

Какъв преглед на Focus T25 би бил пълен без изглед, показващ Focus T25 в действие? Успях да получа изключителен 10-минутен поглед върху Focus T25, който можете да проверите по-долу. Също така, ако ви харесва, имаме много повече информация на този сайт за T25, включително графика Focus T25, резултати от Focus T25, преглед на фаза T25 и Focus T25 срещу Insanity.