Ню Йорк Айлъндърс

Играч Актуализации

Върламов се отказа от две попадения при 48 удара при загуба от продълженията с 2: 1 от Lightning в четвъртия мач 6.

йорк

46-те спасявания бяха високо в кариерата в плейофна игра за Варламов, но това не беше достатъчно, за да запази сезона на островитяните жив. Варламов се отказа от 16 гола в шест състезания по време на серията срещу Lightning. Руският мрежови оператор публикува процент от спасяването на .921 при 203 изстрела. Очаква се Варламов да се състезава с новобранеца Иля Сорокин за игра през 2020-21.

Варламов ще се грижи за канапа за четвъртия мач 6 срещу Тампа Бей, съобщава Артър Стейпъл от The Athletic.

Руснакът беше висок в голямата победа на Игра 5, като спря 36 от 37 удара, с които се сблъска при победата в продълженията. В цялата поредица Варламов е отишъл 2-2-0 заедно с 2.65 GAA и процент на спестяване .910 в пет мача. Очаквайте Варламов да бъде на върха в играта си за Игра 6 или победа или гостуване у дома.

Върламов отклони 36 изстрела във вторник при победа с 2-1 продължения над Тампа Бей.

Варламов беше блокиран за островитяните, като единственият му недостатък се появи при взрив на Виктор Хедман от слота, след като Варламов изрита масивен рикошет. Откакто позволи пет гола в отварянето на поредицата, Варламов отговори с процент на спестяване от .931 през последните четири мача. Ако той успее да възпроизведе това ниво на игра в игра 6 в четвъртък, островитяните ще имат шанса на пробиващия да изтласка серията до краен предел.

Варламов е потвърденият титуляр за мач 5 във вторник срещу Тампа Бей, съобщава Том Гулити от NHL.com.

Руският мрежов играч не беше ужасен при загубата в Game 4, като отхвърли 32 от 35 изстрела, но ще трябва да направи по-добре, за да може островитяните да спрат елиминацията във вторник. Също така си струва да се отбележи, че Варламов е предал три или повече гола в пет от последните си шест участия, така че онези, които се изкушават да играят с аутсайдерите на островите в DFS формати, може би ще искат да помислят два пъти за съставяне на ветерана.

Върламов спря 32 от 35 изстрела в неделя при загуба с 4: 1 от Тампа Бей в мач 4.

Светкавицата поведе с чифт голове с интервал от 12 секунди през втората част и Ню Йорк не успя да събере никакво нарушение в отговор. Трудно беше да се обвинява Варламов за някой от трите гола, които той позволи, но 32-годишният футболист вече се отказа от 13 гола през първите четири мача от поредицата (.889 процент за спестяване).

Варламов ще защити мрежата в неделната игра 4 срещу Светкавицата, съобщава Стивън Уайно от Асошиейтед прес.

Върламов отбеляза първата си победа от близо две седмици в петък, насочвайки 34 от 37 удара, за да направи серията 2-1. Напоследък той беше малко нагоре и надолу, но когато Варламов се разгорещи, е трудно да получиш нещо от него. И все пак Lightning бяха без Brayden Point (неразкрит) в Игра 3 и динамичният център можеше да се завърне за това състезание.

Варламов спря 34 от 37 изстрела в петък победата с 5-3 над Lightning в игра 3.

Върламов остави преднина от два гола да се изплъзне през третия период, но нарушението на островитяните отскочи, за да избегне спускане с 3: 0 в серията. Победата беше десетата от Варзамов от следсезонния сезон в 17 изложения и първият му от финалите на Източната конференция. Руснакът има процент на спасяване от 0,913 в плейофите - с победата е вероятно той да започне отново в неделна игра 4 с шанс да изравни серията.

Варламов ще патрулира в игра 3 срещу Lightning в петък, съобщава Артър Стейпъл от The Athletic.

Варламов отскочи добре в мач 2, като спря 19 от 21 удара, но все пак пое загубата, тъй като островитяните успяха да отбележат само един гол. 32-годишният netminder притежава 3,48 GAA и процент на спестяване от 0,853 през последните си четири участия и не е спечелил старт от 29 август.

Варламов направи 19 спасявания в сряда при загуба с 2-1 от Тампа Бей в мач 2.

Това беше труден изход за Върламов, който изглеждаше прожектиран при точния удар на Виктор Хедман от първия период и нямаше никакъв шанс за спечелилия играта на Никита Кучеров едновреме с останалите под девет секунди регулация. Моралните победи са малко утешителни в периода след сезона, но това беше обнадеждаващо представяне на Варламов, след като той даде 14 гола в предишните си три старта.

Варламов ще патрулира за мача от сряда в мач 2 срещу Lightning, съобщава Артър Стейпъл от The Athletic.

Варламов се бори с релефна поява в Игра 1, предавайки пет гола при 25 удара при загубата с 8-2. Руснакът се бори в последните си два старта преди този срещу Филаделфия, като отиде 0-2-0 заедно с 3.23 GAA и процент на спестяване .857 в този период. Варламов търси първата си победа от 29 август в мача в сряда.

Варламов предаде пет гола при 25 изстрела в облекчение на Томас Грайс при загубата от 8-2 в понеделник от Мълния в игра 1.

Нито един от вратарите не беше особено ефективен в мача в понеделник. Сега Варламов е допуснал 14 гола през последните си три излизания, но два от тези състезания отидоха в продължения. Неговите борби взеха трудно решение за старши треньора Бари Троц по отношение на стартовия му мрежов играч за мач 2 в сряда.

Върламов направи 26 спасявания при загубата от двойно продължение с 5-4 в четвъртък от Flyers в игра 6.

Островитяните бяха по-добрият отбор през по-голямата част от нощта - Филаделфия имаше само седем изстрела към вратата в средата на играта, но Флайърс бяха опортюнистични за малкото реализирани шансове, които генерираха. Това доведе до първото пет място срещу Варламов в плейофите и сега той се отказа от девет гола при 63 удара (.857 процент за спестяване) през последните две игри.

Варламов ще се грижи за канапа за четвъртък в игра 6 срещу Flyers, съобщава Андрю Грос от Newsday.

32-годишният играч загуби късмет в загубата на извънредното време на Игра 5, предавайки четири гола при 32 удара. Варламов беше солиден в сериала през четири участия, преминавайки 2-1-0 заедно с 2.32 GAA и процент спасяване от .918. Със силна защита в стил Бари Троц пред себе си, Варламов има големи шансове да продължи напред до първия си финал на конференцията.

Върламов отхвърли 28 от 32 изстрела във вторник с 4-3 загуба в продълженията от Филаделфия в игра 5.

Би било трудно да се възложи вината на Върламов. Две от головете на Флайърс дойдоха чрез отклонение, а друг беше еднократен тайм при странен мач. Варламов и островитяните остават в добра позиция с преднина от серия 3-2 в игра 6. Той ще вземе процент на спасяване от 0,929 след този сезон в четвъртък.

Варламов започва мач 5 във вторник срещу Филаделфия, съобщава Елиът Фридман от Sportsnet.

Върламов отхвърли 62 от 66 комбинирани удара в игри 1-3 и след като отстъпи място на Томас Грейс в сценарий отзад назад в игра 4, той се върна между тръбите, докато островитяните се стремят да елиминират Флайърс. Със силна отбрана в стил Бари Троц пред себе си, Варламов има голям шанс да напредне до първия си финал на конференцията във вторник.

Върламов отхвърли 26 от 27 удара при победа с 3: 1 над Филаделфия в мач 3 в неделя.

Върламов бе преследван на пейката в игра 2, но отскочи добре в събота с почти перфектно изпълнение. Единственият гол, който той позволи, беше изстрел на Тайлър Питлик през интензивен трафик късно през първия период. Варламов затръшна вратата през останалата част от пътя и сега притежава искрящите 1,69 GAA и процент от спестяванията от 0,935 през сезона. Предстои му бърз обрат с Game 4, насрочен за неделя вечер.

Варламов ще патрулира със синята боя в мач 3 в събота срещу Филаделфия, съобщава Андрю Грос от Newsday.

След като изключи Флайърс при победа в Игра 1, Варламов бе обстрелян за три гола през първия период на Игра 2, преди да бъде отстранен от състезанието. Старши треньорът Бари Троц има достатъчно вяра, за да хвърли 32-годишния футболист обратно в стартовия състав със своите 1,76 GAA и процент на спестяване от 0,932 през сезона.

Варламов няма да започне Игра 3 между островитяните и флаерите, тъй като играта е отложена, съобщава Емили Каплан от ESPN.

В допълнение, мач 3 между Вегас и Ванкувър е отложен, тъй като НХЛ реши да последва преднината на НБА и да не играе мачове в четвъртък. И двата състезания ще бъдат пренасрочени - фигурите на лигата ще продължат да играят в петък или събота във връзка с възобновяването на плейофите в НБА.

Варламов спря седем от 10 изстрела, преди да бъде заменен от Томас Грейс в края на първия период в сряда по време на загуба с 4-3 продължения от Флайърс в мач 2.

Само няколко минути, след като установи нов рекорд на плейофите на Айлъндърс със серия от състезания от 138: 17, надхвърляйки оценката, поставена от вратаря на Залата на славата Били Смит през 1980 г., Кевин Хейс намери задната част на мрежата зад Варламов. Още два гола от първия период и дефицит от 3: 0 по-късно и 32-годишният играч получи куката, докато треньорът на островите Бари Троц се опита да събуди състава си. Варламов все още има 1,76 GAA и 0,932 процента на спестяване през този сезон, така че изглежда малко вероятно да загуби стартовата си работа след един нестабилен период. Очаквайте да го видите отново в мрежата в четвъртък за мач 3.

Варламов ще получи началното кимване в сблъсъка от 2-ра мач с Flyers, съобщава Адам Кимелман от NHL.com.

Варламов публикува второто си поредно изпълнение на шаут в игра 1 и спечели шест победи в предишните си седем излизания. Островите се насочват към гръб, така че е възможно Томас Грайс да вземе мач 3 в четвъртък, въпреки че изпълненията на Варламов в последно време трябва да му осигурят стартовата работа и за двата състезания.