Ти и аз, имаме големи репутации: Възпитаници на хокея на мъжкия колеж в Бостън като песни от „репутация“

NHL Mock Draft 2017: Сан Хосе Шаркс избира Майкъл Расмусен с номер 19

Акулите не могат да пропуснат възможността да добавят огромен, млад център към организацията.

Изготвяне в годините на Уилсън: Първите кръгове

Какво направи Дъг Уилсън с първите си кръгове?

Jaime Sifers обявен за Cleveland Monsters ’IOA/American Specialty AHL за човек на годината

В четвъртък Monsters обявиха, че Jaime Sifers е награда на отбора за 2016-17 IOA/American Specialty AHL Man of the Year. Тази награда подчертава онези, които са направили велики неща в себе си.

The Daily Chum: Спомняйки си за проекта за акули 2007

Някои от тези момчета се оказаха добре.

Визуализация на сезона на Buffalo Sabres 2015: Защита

Докато предните линии на Sabres изглеждат подредени, защитата има още няколко въпроса.

Американците с лекота побеждават чудовищата

Amerks спечелиха първа победа в регулацията от ноември насам с победа с 4-1 над Lake Erie.

Американска актуализация: Изключване на Макаров, 1-2 уикенда

Американците отиват 1-2 през уикенда, тъй като Андрей Макаров печели първия си професионален шаут при победа с 3: 0 срещу Syracuse Crunch.

Връзки: MacArthur удължен, американците подписват Petrecki

Бивш Sabre осребри вчера, докато Sabres добави още едно ветеранско присъствие към своя блулайн 2014-15.

Amerks Trump Wolves 3-2, Tie Series

В събота вечер американците предадоха на Чикаго Уулвс загуба с 3: 2 и взеха обвързана серия с Чикаго за четвъртия мач 3.