Направете # 1 , ако всичко, което искате да направите, е отслабнете, вземете плосък корем и по-голямо дупе по същото време.

• Яжте повече от тези храни, за да отслабнете навсякъде и да получите плосък корем по-бързо.
  • Използвайте 1 от тези инструменти, за да проследите калориите си или ... Използвайте този план да отслабнете, без да броите калории.

Яжте по 100+ грама протеин на ден.

• Нуждаете се от протеин, за да изградите по-голямо дупе. Повече протеини също така изгарят мазнините по-бързо (вижте защо)
  • Използвайте протеинови добавки само ако ви е трудно да си набавите достатъчно протеини → 91 Храни с високо съдържание на протеини

Целеви коремни мазнини

По избор: Правете тренировки на Адриан Брайънт поне 2 дни в седмицата изгаряйте с 48% повече мазнини по корема. Ето 2 от 79 тренировки от плана за загуба на мазнини на Адриан

За да получите по-голямо дупе,

Направете ЕДНО от трите упражнения по-долу за 6 до 12 комплекта от 6 до 20 повторения 1 до 2 дни в седмицата.

По-силното дупе е по-голямо дупе,

• Опитвам се да Използвайте по-големи тежести следващата тренировка и/или,
  • Правете повече повторения (не повече от 20) със същото тегло при следващата тренировка и/или,
  • Правете повече сетове (не повече от 12) следващата тренировка.

• Правете тренировка С тук за да получите по-голямо дупе без тежести.
  • Направете тренировка Б тук, ако искате За да получите по-дебели бедра и по-голямо дупе

За да получите перфектна гърда,

1. Укрепете гърдите си. Правете 2 до 6 серии от 8 до 20 повторения на ЕДНО от упражненията за гръден кош под 1 до 3 дни седмично. Това естествено прави гърдите ви „ПОГЛЕДАЙТЕ“ по-големи.
  2. Оправете стойката си. Лошата стойка прави гърдите ви да изглеждат по-малки → 16 Упражнения за по-добра стойка

Упражнения за гърди

За да получите по-стегнати гърди ... Не използвайте по-големи тежести всяка тренировка, както правите за по-голямо дупе.

Използвайте една и съща тежест на всяка тренировка, докато правите само повече повторения (не повече от 20). Използвайте САМО по-голямо тегло когато 12 до 20 + повторения станат Твърде лесно.

Вземете идеална средна секция от,

Правейки ЕДНА от 3 тренировки по-долу 1 до 6 пъти на ден, 1 до 3 дни в седмицата.

Тези тренировки създават естествен пояс около талията ви. Те стягат мускулите в средата, за да направят стомаха по-плосък, но ... Все още се нуждаете от СТЪПКА 1 за изгаряне на мазнини по корема за да получите наистина плосък корем.

Ако сте имали кесарево сечение или Diastasis Recti,

5. Вземете Perfect Arms от,

Извършване на 2 до 6 суперсета от 8 до 20 повторения от всякакъв тип удължаване на трицепс и всякакъв вид бицепс къдрене 1 до 3 дни в седмицата.

За да получите по-твърди (НЕ ПО-ГОЛЯМИ) оръжия ... Не използвайте по-големи тежести всяка тренировка, както правите за по-голямо дупе.

9. Направете си собствен график, но не забравяйте,

• По избор: Правете 20 до 40 минути тренировка за загуба на мазнини 2 до 4 дни в седмицата 1 до 2 пъти на ден.
  • Правете тренировка за дупе 1 до 2 дни в седмицата.
  • Правете тренировките Perfect Breast, Perfect Arm и Perfect Ab 1 до 3 дни в седмицата.

Жени, които направиха това
Докоснете Щракнете върху стрелките, за да видите всички, които са направили това.

Сега съм 123 лири!

Здравейте, вие сте страхотни между другото.

Обичам как си бил бог изпрати! Бях на 195, когато стартирах вашата програма, сега съм на 123 и започвам да забелязвам много повече мускулен тонус и усещам как седалищните ми мускули стават все по-силни и по-твърди! Анна Тревино

Върнах се в моделирането!

Миналата година отказвах да снимам в пълна дължина, но сега съм супер уверен! Бях 79 кг (или 177 паунда.) Миналата година след второто си бебе и отказах на мъжа ми да вижда бучките ми от целулитните бедра и дебелото коремче. Бях толкова отчаян, че погледнах в гугъл и кацнах тук на NowLoss.com

След загуба на 21 кг (почти 50 lbs.!) Сега съм 57 кг (или 127 паунда) и все още губя!

Върнах се към това, което обичам ... моделиране на непълно работно време, Казват ми колко млада изглеждам и на 33 години това е най-добрата новина някога ! Nozibele Meindl

Загубени 65 lbs. & Взех това тяло ...

Направих вашия перфектен план за тяло и постигнах това свое тяло, заради вас! Ето защо, когато казвам благодаря, наистина го имам предвид от сърце.

Знам, че ви е трудно да се съобразите с нуждите на всички и понякога може да е досадно, когато ви задават един и същ въпрос отново и отново. Просто искам да кажа благодаря от името на другите, че не се отказваме от нас и отделяме вашето време и усилия, за да ни помогнете! Така че много благодаря.

На розовата снимка бях 230 кг ... тогава тюркоазената снимка е, когато бях на 200 (в момента 165 на 5'7).

Благодаря отново! Нямаше да го направя без теб! Сюзън Ха

Модел използва NowLoss.com

Аз съм фитнес треньор, така че изобщо никога не съм бил дебел, но дойдох на NowLoss.com в търсене на по-голямо дупе и в началото си мислех, че ще ми отнеме поне 1-2 години, за да получа по-голямо дупе, докато правя 6 дупета упражнява всяка тренировка и Адриан напълно промени моето мислене за това.

Той ме постави на тренировката си в задника и ми каза, че имам нужда само от ЕДНО упражнение на тренировка САМО 1 до 2 пъти седмично и да очаквам промяна в дупето на всеки 2 до 4 седмици. Толкова развълнуван, толкова мотивиран! Нямам търпение да занеса ябълката отзад - LOL Памела Хермосура

По-добър задник и по-плосък стомах

Загубих 10 килограма и използвам тренировката за задния мост! Помогна ми доста да натрупам плячката си след отслабване.

Имах плячка, но нямах тънка талия. Сега благодарение на вашата програма талията ми е много малка и все още имам дупе! Саша Нонея

NowLoss.com напредна в кариерата ми за моделиране!

Нейните снимки за моделиране ...

Благодаря много за вашата система. Имам по-малка и по-стегната талия, извити и мускулести бедра и прасци. Дори изглеждам страхотно в мини пола и къси панталонки, НЯМАМ ЦЕЛУЛИТ СЕГА!

Бях гадна 195lb и сега съм на 155, същото като бях в гимназията.

Тренировката ти за зад е страхотна. Почувствах как работи на плячката ми на първия ден, когато го изпробвах и всеки ден, когато го правех, усещах как дупето ми се повдига, след което добавих тежести. Дънките ми стоят толкова добре и обичам да се гледам в огледалото отзад.

Използвах вашата програма, защото ми помогна да спечеля състезания и да напредна в кариерата си на модел. МНОГО БЛАГОДАРЯ! ТОЛКОВА ВДЪХНОВЯВАТЕ

Ренита, Южна Каролина

Лиляна След 4 месеца

Влюбена съм в тялото си!

Адриан, благодаря ти много за твоя съвет и програма. Влюбена съм в тялото си и резултатите!

Резултатите са от тежко претеглена тяга на тазобедрената става. Без клекове. Придобих 2 размера на панталоните в глутеусите ми

Това, което наистина помогна, беше вашият съвет относно приема на протеини и аз също загубих общо 45 килограма. Сега тежи 125! Аманда Бертайна

Всъщност отново намерих талията си, хаха!

Сега оставам в границите на калориите от 1200 до 1800, сега извивам 20 кг на всяка ръка, правя видеото на бягащата пътека и видеото Jumpin Jacks, което Адриан публикува.

Имам още много работа и ГЛАВНО БЛАГОДАРЯ на Адриан Брайънт за помощта, която ми помогна с тази Селена Кийфър

Постигам резултати и се чувствам невероятно!

Винаги ми е приятно да чета твоите парчета и съвети.

Неговото освежаващо е да видите НЯКАКВА ИСТИНА НА ТВЪРДА

Опитах ковашкия чук с метална щанга и стара автомобилна гума и мисля, че майка ми се уплаши, мислейки, че съм се натъкнал на някаква психо мачка -Във всеки случай е страхотно за корема!