Криоскин, неинвазивна сесия, се използва за отслабване, намаляване на целулита и тонизиране. Сеансът на Cryoskin продължава 20-28 минути и се извършва ръчно чрез масажна техника. Сесията започва с топлина и след това с понижаване на температурата до -8 ° по време на сесията.

Безопасно ли е?

Криоскинът е много безопасен и неинвазивен. Много гости ни посещават по време на обедната почивка или непосредствено преди или след тренировка, без време за почивка след лечението.

Кога ще видя резултати?

Първите резултати обикновено се виждат от първата сесия и често са много обнадеждаващи. Трябва обаче да се отбележи, че най-добрите резултати се появяват от 15 дни до 3 седмици след първата сесия и се удължават няколко месеца след това.

директно
Колко дълго ще продължат резултатите?

В зависимост от индивида и от начина му на живот и хранене, резултатите могат да продължат от няколко месеца до няколко години. Препоръчително е да имате 2 или 3 сесии приблизително 6 месеца след края на първоначалния набор от сесии, за да поддържате резултатите.

Отзиви от други клиенти на Cryoskin

„Естествени резултати, каквито никога досега не съм виждал. Ще се върна - лесно е, безболезнено, струва си времето и парите. "

„След като видях незабавни резултати, се чувствам по-уверен и ще се върна за още сесии! ”

„Тонизирането на Cryoskin е непосредствена визуална разлика в целулита и увисването, която продължава около 2 седмици, така че бих препоръчал на някой да прави това преди уикенда на плажа или специално събитие.“

„Тази малка„ проблемна област “, за която всички говорим, е решена с Cryoskin.“

CryoToning

Ако искате да премахнете целулита или да забавите процеса на стареене, това е сесията за вас. Тази 20-минутна сесия за студена терапия ще ви помогне да подобрите вашата микроциркулация и да ускорите метаболизма си, което води до по-високо производство на колаген. Страхотно за лице и целулит.

CryoSlimming

Тази 28-минутна сесия е първата по рода си в САЩ. CryoSlimming се състои от трифазен термичен процес, който ще помогне за естественото отслабване на тялото. Независимо дали искате да загубите сантиметри по корема, бедрата, ръцете или гърба си, това е решението за вас.

Обадете ни се на 407-473-0992, за да научите за нашите ценови пакети и промоции.