Благой Иванов и Аугусто Сакай се изправят в UFC на ESPN 9 на 30 май. Имаме всичко, което трябва да знаете, за да залагате на битката и да правите вашите DFS пикове.

Благой Иванов

АКТУАЛИЗАЦИЯ 23:01 ч: Аугусто Сакай печели с разделено решение (27-30, 29-28, 29-28). Да, тази карта с резултати е вярна. Имаше много големи удари от големите мъже и пропуснато хващане на ограда, което трябваше да има приспадната точка, която беше пропусната, но резултатите ще бъдат най-противоречивата част тук.

UFC се завръща в действие в събота, 30 май с UFC на ESPN 9, идва при нас на живо от Лас Вегас. Картата за 11 битки започва в 18:00. ET, и е озаглавен от Tyrone Woodley срещу Gilbert Burns в мач от претенденти в полусредна категория.

Последната битка на основната карта преди основното събитие е борба в тежка категория между 12-и класиран Благой Иванов и 13-и класиран Аугусто Сакай. Иванов излиза на загуба от разделено решение през ноември 2019 г. от Дерик Люис на UFC 244. Сакай излиза с победа в нокаут от първия кръг през септември 2019 г. над Марчин Тибура.

Иванов, с прякор Бага, е на 18-3 години, без да има състезание. Неговите 18 победи са разпределени равномерно между KO/TKO, подавания и решения. Три загуби HI включват едно подаване и две решения. Той прави средно 3,56 значителни удара на бой, докато поглъща 4,44.

Сакай е на 14-1-1 в UFC, Bellator и други организации и е спечелил пет поредни битки, като четири от петте са спрени. Той има 11 победи от KO/TKO и три по решение, като една загуба идва чрез решение. Той нанася 7.9 значителни удара в минута, докато поглъща 11.17.