Току-що приключих с пазаруването на моите кето менюта.

кето

Някой може ли да посъветва употребата на анаболни стероиди/t3/кленбутерол/ефед кофеин?

T3 е хормон на щитовидната жлеза, дава незабавен достъп до глюкозните резерви в мускулите, драстично подобрява загубата на тегло. Може да е катаболно, но сега правя тест от 300 mg и ям с високо съдържание на протеин, за да избегна това.

Ефедринът и кофеинът са за контрол на апетита и повишаване на енергията, а изчистването на вашите калорични нужди е наистина високо и има леки анаболни свойства.

Аз съм 6'3 "260. Високи% телесни мазнини, но много бавно намалявам при моите макроси 50/30/20 (протеини, мазнини, въглехидрати), главно защото не мога да поддържам 1400 кал на ден при сегашната ми диета.

Някой може ли да коментира моите стероиди/добавки в допълнение към преминаването към кето? Ще се прецакам ли?

Споделете връзката

Хм, не искам да ви насочвам изцяло към/r/стероиди, защото там е силна науката. Но може да си струва проверка за нещо, което да сортирате.

Въпреки това няма нищо погрешно в кето + анаболи. Просто може да получите по-добра полза, включително малко повече въглехидрати (може би 50-100g?) Ако се фокусирате върху натрупването на чиста мускулатура без натрупване на мазнини. Afaik, на теория, достигането на възможно най-високо ниво на протеини ще ви даде най-добри резултати при анаболи.

T3 - имали ли сте вече проблеми с щитовидната жлеза преди кетото? Има много спекулации, че кето разрушава здравето на щитовидната жлеза, но всъщност нищо твърдо. Това обикновено е екстремен калориен дефицит или йоден дефицит. Ако хората действително проследяват здравето си, ще могат да докажат това, но хората просто си измислят нещата.

EC/Кленбутерол - използвайте го само в краен случай. Честно казано, при основно кето с умерен прием на мазнини и умерен дефицит, много вероятно няма да имате нужда от него. Изглежда, че само хората в PSMF имат нужда от това. Ще имате повече калории от това, така че просто задръжте, докато ударите сериозна сериозна стена. Дори тогава първо помолете за помощ. Намаляването на мазнините или правенето на рефериране, съсредоточено около упражненията, може да направи толкова много, за да загубите отново.

Между другото, кои са основните ви цели? Интересувате ли се от загуба на мазнини, мускулна печалба, мускулна печалба без увеличаване на мазнини, рекомп, нещо друго?