уницеф

Скот е редактор на RoM и има абонаментен билет в „Олд Трафорд“. Пише за The Mirror, Paddy Power и Red News. Той стартира The Republik of Mancunia през март 2006 г. Следвайте @R_o_M в Twitter.

113 Коментара

Не мога да разбера кой е Рафа и кой Фабио, хаха.

Браво Челшит. Сега нека вземем 6 точки от следващите ни 2 и да се върнем на върха.:)

Страхотна работа Дебелия Франк!

Защо Юнайтед подкрепя Unicef? Би трябвало да бойкотираме организацията, докато те не си вземат името Fuckin Cheating Uefalonas ризи.

Бих искал да прочета тази история и да коментирам за добрите играчи на Юнайтед, но през следващите няколко минути съм фен на Челси. Те бяха невероятни. Те бяха всичко, което винаги съм мразил, когато ни го правят. Сити изпробва своя много свръх нюх и хитрост, Челси не го купи. Сити реши да играе хардбол, Челси не мигна. Челси се отдръпна от вятъра и дъжда и наистина гадните предизвикателства от убождания като Yaya и Kompany и накрая едно момче от Сити видя червено и те натиснаха търпеливо за победата.

Тази вечер те не са челшити, те не са рентбои. Те са Челси и аз ги уважавам много, защото те спечелиха парите си днес. И това са много пари за печелене.

Огромен резултат. Шибано огромно.

Ако не беше онази шега срещу Нюкасъл, щяхме да бъдем на ниво. И ако бяхме получили това пено на сток. Кой знае?

Става вкусно. Да се ​​надяваме, че градът най-накрая ще вземе някакви решения срещу тях и ние ще се възползваме.

@Doghouse
По-скоро трябва да благодарим на Марк, чукащ Клатенбург, за това, че не даде дузпа на Shitty през първото полувреме.

И между другото, те винаги ще бъдат момчета под наем, без значение какво.

Добре за момчетата да вършат благотворителната дейност.

Добър резултат тази вечер от наша гледна точка. Сити всъщност изобщо не заплашваше. Те могат да вкарват и да вкарват и да вкарват срещу по-ниска/непълна опозиция, но когато се изправят срещу истинско предизвикателство, те се рушат.

Те имаха много лесен старт на сезона, само че шпорите бяха на пътя им и шпорите бяха ужасни, ние също ги разхождахме. След това ни изиграха и спечелиха с 6: 1 и медиите полудяха, когато всеки непредубеден наблюдател трябваше да признае, че 6: 1 ги ласкае. 3 гола за 5 минути в края, когато Юнайтед тласкаше напред. играе срещу десет души Юнайтед с едва полузащита, срещу която да играе.

След това отидоха на Анфийлд и направиха равенство. Сега те загубиха тази вечер и имам подозрително подозрение, че Арсенал може да ги държи на равенство и в неделя. Те бяха унищожени от Мюнхен в Европа. и получи домакинска победа едва когато Мюнхен остави около 7 или 8 играчи, защото вече се бяха класирали.

Факт е, че те допуснаха 1 гол повече от нас . в 15. Допуснахме 14 гола. 6 от тях бяха само Сити. Този резултат тази вечер трябва да вкара огън в корема на Юнайтед сега за неделя, да даде на QPR 8-ма загуба за сезона и Арсенал трябва да спечели сега, след като са издухани от топ 4.

Масата на Висшата лига ще бъде интересно за гледане в неделя вечер.