Флорида Пантери

Играч Актуализации

Бобровски направи 33 спасявания по време на загубата с 5: 1 от островитяните в петък в мач 4 от квалификацията им за Стенли Купа.

флорида

Крайният гол на Ню Йорк бе отбелязан в празна мрежа. С плейофите на Пантерите на живо, вратарят на отбора от 70 милиона долара изкопа ранна дупка, като позволи на мекия, лош ъгъл на Антъни Бовилие да удари подложката му и да влезе между краката му в мрежата, за да открие резултата. Бобровски го отърси и излезе с няколко големи спирки през втория период и в началото на третия, преди Островите да се отдръпнат, но щетите вече бяха нанесени. Първата кампания на 31-годишния младеж във Флорида беше до голяма степен разочарование, но двукратният носител на Vezina Trophy също имаше своите възходи и надолу в Колумб и все още не трябва да бъде отписван като бюст на свободен агент.

Бобровски ще подготви канапа срещу островитяните за мача от 4-и мач в петък, съобщава Джон Уороу от AP.

След два разочароващи изхода, за да започне серията, Бобровски отстъпи с победа с 20 спасявания над островитяните в Игра 3, за да предотврати елиминацията. И все пак, netminder не се сблъска с много действия (22 изстрела) и успя да спести само 0,909 процента. Руснакът ще трябва да намери своята елитна форма, ако Пантерите ще спечелят три поредни мача.

Бобровски спря 20 удара по време на победата на Айлъндърс с 3: 2 в сряда в мач 3 от квалификациите за Купата на Стенли.

Той не беше особено зает, но Бобровски излезе с няколко големи спасявания по време на безрезултатен първи период, преди нападението във Флорида да започне. Това е първата победа на плейофите на франчайза от над четири години насам и изпълнения като това са точно защо Бобровски е привлечен като свободен агент. Той ще се опита да остане заключен в петък за игра 4, като Пантерите отново ще бъдат изправени пред елиминация.

Бобровски ще бъде между тръбите за сблъсъка на Game 3 в сряда с островитяните, съобщава Роб Симпсън от SiriusXM.

Бобровски ще се надява да избегне размах в ръцете на Ню Йорк, след като е спрял 56 от 62 изстрела в първите две състезания (0,903 процент за спестяване).

Бобровски спря 30 удара по време на загубата с 4-2 от островитяните във вторник в мач 2 от квалификациите за Купата на Стенли.

Въпреки че той не игра лошо като цяло, островите победиха Бобровски три пъти по 10 изстрела през втория период, а нападението на Пантери не можа да излезе от дупката. Голямото придобиване на свободен агент във Флорида може да се наложи да се случи голямо сряда следобед, ако екипът ще избегне да бъде пометен.

Бобровски ще бъде между тръбите за сблъсъка във вторник от Game 2, Дейвид Work от WPLG Local 10 News.

Въпреки че претърпя загуба, Бобровски събра прилично представяне в игра 1, в която спря 26 от 28 удара. Руският мрежов играч остана без много от гледна точка на обидна подкрепа и може да се наложи да продължи да стои на главата си, за да може Пантерите дори да изправи най-добрите от пет серии.

Бобровски направи 26 спасявания при загуба с 2-1 от островитяните в събота в мач 1 от квалификациите за купата на Стенли.

Вратарят Боб имаше страхотна игра, като направи няколко точни спасявания при удари от плътно. Той спря и всичките 10 шайби, с които се сблъска в третата. Бобровски ще трябва да бъде толкова добър в игри 2 и 3, за да стигне до игра 4.

Бобровски ще започне между тръбите в съботния мач 1 срещу островитяните, съобщава Стив Голдщайн от Fox Sports Florida.

Бобровски не беше страхотен по време на редовния сезон, като състави 23-19-6 запис, докато публикува подпар. 3.23 GAA и процент на спестяване от 900 в 50 участия. Той ще има възможност да се превърне във форма срещу отбор на Айлъндърс, който е постигал средно по 2,78 гола на мач по време на редовния сезон, 22-ро в НХЛ.

Бобровски ще бъде в гол за изложбения мач в сряда със Светкавиците, съобщава Ерин Браун от The Athletic.

Бобровски ще се стреми да покаже, че разочароващата му кампания 2019-20 е зад гърба му и че е готов да пренесе отбора си през плейофите. Статистически това беше най-лошата година в кариерата на мрежовия играч, тъй като той публикува висок 3.23 GAA и пропусна оценката от 35 точки за първи път от 2015-16 г.

Бобровски (долната част на тялото) е напълно годен преди обявения формат за плейофи от 24 отбора в лигата, съобщава Джеймсън Олив от официалния сайт на Пантерите.

Бобровски пропусна последните четири мача от редовния сезон поради проблема с долната част на тялото. Това несъмнено беше разочароваща първа година с Пантерите, тъй като мрежовият играч не успя да достигне 30-победата за първи път от 2015-16 г. насам и публикува най-лошото в кариерата 3.23 GAA. И все пак руснакът остава един от най-добрите вратари в лигата и може да бъде стабилна игра в пуловете след сезона и състезанията на DFS, ако предложеният формат за плейоф продължи напред.

Бобровски (долната част на тялото) няма да бъде в състава за сблъсъка в понеделник със Сейнт Луис, съобщава Джеймсън Олив от официалния сайт на Пантерите.

Бобровски ще пропусне четвъртия си пореден конкурс в резултат на проблема с долната част на тялото. Преди да пострада, руснакът публикува рекорд 1-2-1, 2.97 GAA и процент на спестяване .911. 31-годишният футболист изтича, за да се върне в състава и да обърне сезона си. В момента Бобровски е с най-лошата кариера от 3.23 GAA и може да не му останат достатъчно игри, за да подобри номера си. Вместо него Крис Дриджър ще бъде между тръбите срещу „сините“ в понеделник.

Бобровски (долната част на тялото) ще седне в съботния мач срещу Канадиънс, но може да си върне клетката или в понеделник срещу Сейнт Луис, или в четвъртък срещу Далас, съобщава Джордж Ричардс от The Athletic.

Завръщането на Бобровски ще стабилизира задния край на отбора на Пантери, който все още се бори за място в плейофите, но отборът вероятно иска да се увери, че няма да претърпи неуспехи. Крис Дриджър ще направи втория си пореден старт в събота, след като се завъртя в солиден излет срещу Бруинс в четвъртък.

Бобровски (долната част на тялото) няма да се справи за мача в четвъртък срещу Бруинс, съобщава Джордж Ричардс от The Athletic.

Бобровски ще запази ежедневния си етикет, но ще отстъпи резервни задължения на Самюел Монтембо и стартовите задължения на Крис Дриджър в четвъртък. Повече информация за статуса му за съботното състезание срещу Canadiens трябва да се появи през следващите дни.

Бобровски (долната част на тялото) бе етикетиран всеки ден преди мача в четвъртък с Бостън, съобщава Джеймсън Олив от официалния сайт на Пантерите.

За щастие на „Пантерите“ клубът има няколко почивни дни, преди да се върне в действие. Ако руснакът не е в състояние да се бори срещу Бостън, оттегленият наскоро Крис Дриджър (слабините) може да се завърне в гънката за първи път от 16 януари срещу кралете.

Старши треньорът на Panthers Джоел Куенивил заяви, че Бобровски е "ощипал нещо в долната част на тялото" преди наклона в неделя срещу пламъците, съобщава Дейвид Дейвид Работа от WPLG Local 10 News.

За щастие Куенвил също спомена, че не изглежда да е сериозна контузия. Той не успя да играе в неделя, но Бобровски може да започне по-късно тази седмица.

Противно на предходния доклад, Самюел Монтембо ще стартира в мрежата вместо Бобровски (неразкрит) в мача срещу неделя срещу пламъците, съобщава Джордж Ричардс от The Athletic.

Не е ясно защо Бобровски е на пейката, след като е планиран да стартира, но трябва да имаме актуализация след играта. Вероятно не е сериозна контузия, тъй като Бобровски присъства на пейката, за да започне играта.

Бобровски ще започне между тръбите за домашен екшън срещу пламъците в неделя, съобщава Джеймсън Олив от официалния сайт на Пантерите.

Руснакът беше зает за „Пантерите“ в последно време, стартирайки пет от последните шест мача, преминавайки 2-2-1 заедно с 2.58 GAA и процент на спестяване от .924 през този период. Бобровски ще изготви приличен мач срещу престъпление от Калгари, което заема 20-то място в лигата по голове на мач през този сезон (2.91).

Бобровски направи 27 спасявания при загуба с 3: 2 от Чикаго в събота.

Той беше солиден през продълженията, но се изправи срещу Джонатан Тоус и Патрик Кейн в престрелката. И двамата мъже превъзхождат тази ситуация и направиха това в събота. Бобровски е помогнал на отбора си да спечели точки в четири от последните си шест старта (3-2-1). Играта му се подобрява.

Бобровски ще се грижи за домакинския канап срещу Чикаго в събота, съобщава Джеймсън Олив от официалния сайт на Пантерите.

Изпълненията на Бобровски напоследък се увеличават и намаляват, тъй като той е отбелязал под .880 процент на спестяване два пъти през последните пет мача, но също така е завършил над .970 два пъти също. Той е бил скалист през цялата година и в резултат на това е високорискова фентъзи игра, но Blackhawks също са непоследователни и се класират на 14 място с 3,06 гола на състезание по пътищата.

Бобровски направи 24 спасявания при загуба с 5-3 от Торонто в четвъртък.

Играта на Боб се редуваше от изключителна до неудобна - той удвои подреждането на огромно спасяване през втория период, само за да позволи малко вонящ в третия, за да създаде победата на Leafs. Бобровски се бори през този сезон, но това не би трябвало да е изненада. Той игра миналата година зад плътна защита, но този сезон се труди зад порестата шестица. Така че сравнително погледнато, играта на Бобровски не е толкова неудобна, колкото хората си мислят, но той все още е трудна фантастична игра.