По време на нормално време гладките вокали на Лутер Вандрос щяха да идват и си отиват и вероятно вече биха били забравени досега.

griess

Междувременно турнирът на НТВ продължава да превозва камиони и през април.

Мачът в сряда започва с номер 3 в региона Лаукс, момичетата от Ейнсуърт на крос кънтри. Булдогите се върнаха обратно в гръб в държавните първенства от клас D. Върнете го още по-далеч и те завършиха в тройката в състезанията 2016 и 2015, докато изглеждаха готови да влязат отново в сместа, когато 2020 се превърне. Загубил отличителен старши Rylee Rice, съставът на Bulldog може да върне четири от първите 54 пъти от тези, които миналата година бяха юноши или по-млади в клас D.

Ейнсуърт се бори с един от най-добрите в северозападния старши Грейди Грис. Бъдещ борец за военноморската академия на Съединените щати, Грис се върна назад в щатските първенства в две различни категории тежести. През изминалия сезон той спечели 220-килограмова дивизия от клас B с първа игла на Гарет Менке от Бенингтън. Като юноша на 195 паунда, Грис спечели голямо решение за Сам Колтерман, старши от Wahoo. Грис също завърши втори на 195 г. като второкласник.

Грис, който спечели големи в първия си мач, напредва към финала на региона Лаукс и води нова битка с шампион по крос в Алайна Варгас. До този момент тя вече е осигурила три победи в този турнир. Следете за тяхната среща в близко бъдеще само по НТВ.